ONLİNE DANIŞMANLIK

CEO, CLO, CCO veya CFO olarak Şirketinizde karşılaştığınız kısa ve pratik sorularınıza makul bir ücrete birlikte çözüm bulalım.

Online danışmanlık detaylı bilgi için bizlere “talep formu” ile ulaşabilirsiniz.

ONLİNE VERGİ DANIŞMANLIĞI

Aşağıda kapsamı verilen vergi danışmanlığı hizmetlerini ilgili danışmanımızdan online alabilirsiniz:

Online “özelge sor” hizmeti : Vergi ile ilgili bir konuda özelge var mıdır sizin adınıza arayalım online sizleri bilgilendirelim. Konu ile ilgili havuzda mevcut özelge yoksa özelge talep formunuzu dolduralım ve özelge talep başvurunuzu yapalım ve takip edelim.

Vergi incelemesi danışmanlığı: Vergi incelemesine mi alındınız online vergi inceleme süreci danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Risk analizlerini yapalım, vergi müfettişi ile rapor değerlendirme komisyonu toplantılarınızı hazırlık yapalım, uzlaşma uzlaşmama risklerinizi beraber değerlendirelim.

Vergi regulasyonları danışmanlığı hizmetleri: Yeni bir vergi kanunu taslağı, tebliğ taslağı, yönetmelik taslağı, özelgesi vb yeni bir vergi regulasyonu yayımlandı; bu yeni regulasyonların daha uygulamaya girmeden sektörünüze, işlerinize, bütçelerinize ve karlılığınıza olumlu veya olumsuz, potansiyel veya aktüel etkileri için etki analizi hizmetimizi online alabilirsiniz. Yeni vergi regulasyonlarının etki analizine göre şirketiniz karlılığı üzerindeki olumsuz etkilerini giderecek hazırlık ve planlama yani vergi planlaması hizmetlerini online alabilirsiniz.

Vergi teşvikleri hizmetleri: Vergi teşviklerinden ne kadar yararlanabiliyorsunuz şirketinizi bu bakımından analiz edelim, yararlanmadığınız teşvik varsa bunu keşfedip yararlandıralım.

Şirket yeniden yapılandırılma hizmetleri: Birleşme, bölünme, hisse değişimi, tür değişikliği gibi vergi yükünüzü azalatabilecek yapılandırmaları online planlayalım, birlikte yürütelim.

Online sözleşme inceleme hizmeti: Şirketiniz sözleşmelerinin vergi yükü bakımından şirketinize güvence sağlayacak inceleme, gözden geçirme, güncelleme hizmetlerimizden online olarak yararlanabilirsiniz.

 

ONLİNE REKABET DANIŞMANLIĞI

Aşağıda kapsamı verilen rekabet danışmanlığı hizmetlerini ilgili danışmanımızdan online alabilirsiniz:

Önaraştırma ve soruşturma danışmanlığı hizmetleri: Rekabet uzmanları sizleri ziyaret mi etti istedikleri sektörel veya şirket bazlı bilgilerin ve cevapların hazırlanması konularında pratik bilgileri online alabilirsiniz.

Birleşme ve Devralma danışmanlığı: Bildirim formunun online hazırlanması ve izin başvurusunun yapılması konularında sizlere destek oluyoruz.

Online sözleşme incelemesi hizmetleri: Hizmet, ortaklık, dağıtım gibi alanlardaki sözleşmelerinizi Rekabete uygunluk ve uyumluluk bakımından gözden geçirilmesi ve güncellenmesi hizmetlerimizden online olarak yararlanabilirsiniz.

 

ONLİNE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI DANIŞMANLIĞI

Aşağıda kapsamı verilen rekabet danışmanlığı hizmetlerini ilgili danışmanımızdan online alabilirsiniz:

Kişisel veri işleme envanteri hazırlama sürecinde sorularınız mı var ? Örnek envanter ve şirketinize özel envanterler hazırlanması konusundaki bilgileri online alabilirsiniz.

Çok riskli veya riskli kişisel veri işleme faaliyetlerinizin olduğunu veya bu nitelikte bir projenin tasarımını yapıyorsanız, veri koruma etki analizi ve iyi uygulama örnekleri konusunda bilgileri online alabilirsiniz.

Aydınlatma, açık rıza, kişisel veri saklama ve imha politikası, saklama-imha sürelerini gösteren tablo, veri ihlali müdahale planı gibi metinlerin hazırlanması konusundaki sorularınıza ilişkin bilgileri online alabilirsiniz.

İlgili kişilerin başvurularına cevap metinlerinin hazırlanmasında tereddütleriniz ve sorularızı online olarak danışabilirsiniz.

Veri sızıntısı yaşandı ise alınacak tedbirler ile Kurula ve ilgili kişilere yapılacak bildirimler ile ilgili sorularınız için online bizlere danışabilirsiniz.

Online sözleşme inceleme hizmeti Şirketiniz sözleşmelerinin kişisel verilerin korunması bakımından şirketinize güvence sağlayacak inceleme, gözden geçirme, güncelleme hizmetlerimizden online olarak yararlanabilirsiniz.

VERBİS kaydının yapılmasında karşılaştığınız sorunlar için online bizlere danışabilirsiniz.

Yurt dışına veri aktarımı izin başvurularınızı ve bunlara ilişkin taahhütnamelerinin hazırlanması ile Kuruldan izin alınmasına ilişkin sorularınıza online cevap verelim.